Karta podarunkowa Google Play 300 zł Zobacz większe

Doładowanie konta Google Play 300 zł ( kod podarunkowy )

Natychmiastowa wysyłka kodu na e-mail tylko przy płatności DotPay lub BLIK

300,00 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Więcej informacji

Kod podarunkowy Google Play o wartości 300 zł

 

Kod podarunkowy Google Play zapewni Ci dostęp do najnowszej rozrywki. Łatwo znajdziesz swoje ulubione treści – muzykę, filmy, książki, czasopisma, aplikacje lub gry. Nie musisz mieć karty kredytowej. Kod podarunkowy Google Play pozwoli Ci słuchać ulubionych utworów, oglądać filmy i korzystać z innych treści na ekranach dowolnej wielkości na urządzeniach z Androidem lub iOS oraz w przeglądarce na komputerze.

 

*  Cała rozrywka w jednym miejscu: szukasz nowej muzyki, filmów, książek, czasopism lub aplikacji na Androida? Wszystko znajdziesz w Google Play.

*  Zawsze i gdziekolwiek jesteś: słuchaj utworów, oglądaj filmy i korzystaj z innych treści na urządzeniach z Androidem, iPhonie, iPadzie, urządzeniach Chromecast oraz w przeglądarce na komputerze.

*  Szybkie i wygodne płatności: aby skorzystać z kodu podarunkowego Google Play, nie musisz mieć karty kredytowej, a saldo nie wygasa. Kup i wykorzystaj lub zrób komuś prezent.

 

INSTRUKCJA UŻYCIA

Aby wykorzystać kod w Sklepie Play:

  1. Na telefonie lub tablecie z Androidem otwórz Sklep Play. Kliknij ikonę menu i wybierz Zrealizuj kod lub otwórz stronę play.google.com/kod.
  2. Przepisz otrzymany kod.
  3. Twoje saldo w Google Play powiększy się o wartość kodu. Miłych zakupów!

 

REGULAMIN i WARUNKI

Warunki korzystania z kart upominkowych: Pełna treść warunków jest dostępna na stronie play.google.com/pl-card-terms. Karta upominkowa została wydana przez Google Commerce Limited. Mogą z niej korzystać wyłącznie osoby powyżej 13 roku życia mieszkające w Polsce. Aby uzyskać środki na zakupy, wymagane jest konto Google Payments zarejestrowane w Polsce i dostęp do internetu. Możliwość wykorzystania środków na zakupy w Google Play wyłącznie na odpowiednie pozycje w Google Play. Nie umożliwia kupowania sprzętu ani niektórych subskrypcji. Mogą obowiązywać inne ograniczenia. Karta nie ma terminu ważności. Korzystanie z niej nie wiąże się z żadnymi opłatami. O ile przepisy prawa nie stanowią inaczej, karta nie podlega wymianie na gotówkę ani inne karty, ponownemu zasileniu, zwrotowi, połączeniu z saldem innym niż w Google Play, odsprzedaży ani zamianie na inne wartości. Użytkownik jest odpowiedzialny za utratę karty. Aby uzyskać pomoc, wejdź na stronę support.google.com/googleplay/go/cardhelp.

4 innych produktów w tej samej kategorii: