Doładowanie PlayStation Store 200 zł Zobacz większe

Doładowanie PlayStation Store 200 zł

Natychmiastowa wysyłka kodu na e-mail po płatności DotPay

200,00 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Więcej informacji

Uzupełnienie funduszy w portfelu PlayStation Store 200 zł

INSTRUKCJA REALIZACJI

  • Przejdź do sklepu PlayStation Store lub do sklepu internetowego.
  • Wpisz się do konta Sony Entertainment Network lub (wcześniej było to konto PlayStation@Network). Jeśli nie masz jeszcze konta, utwórz je pod adresem eu.playstation.com/registration.
  • Wybierz opcję "Realizacja kodów" ( na PS Vita najpierw naciśnij ikonę Opcje u dołu ekranu).
  • Wprowadź 12-cyfrowy kod kuponu i wybierz pozycję " Kontynuuj"
  • wykonaj instrukcje wyświetlane na ekranie, aby zrealizować kupon z kodem.

* W kuponach z kodami rozróżniana jest wielkość liter i należy wprowadzać je dokładnie w takiej postaci w jakiej są widoczne.

* Niniejszy kupon z kodem został wydany przez Sony Network Entertainment Europe Limited.

* Kod kuponu należy wprowadzić do 90 dni od daty zakupu.

* Obowiązują wszystkie warunki, patrz sonyentertainmentnetwork.com/legal

 

Niniejszy kupon z kodem został wydany przez Sony Network Entertainment Europe Limited i jest do wykorzystania u wydawcy wyłącznie przez użytkowników, którzy ukończyli 18 lat i posiadają zarejestrowane w Polsce konto główne Sony Entertainment Network (SEN), służące do zasilania portfela SEN. Konta SEN podlegają Warunkom uświadczenia usługi SEN. Użytkownicy posiadający zarejestrowane w Polsce konto główne SEN mogą używać funduszy portfela SEN do płacenia za usługi i produkty w sklepie PlayStation Store. Wymagane jest posiadanie PlayStation 3, PSP ( PlayStation Portable ), PlayStation Vita, system PlayStation 4 lub innego zgodnego Systemu Sony oraz stałego połączenia z Internetem, połączenia internetowego Wi-Fi lub 3G (w zależności od systemu Sony). Użytkownik ponosi wszelkie opłaty związane z dostępem do Internetu. Niniejszy kupon z kodem nie jest wymieniany na gotówkę i nie podlega odsprzedaży ani innej formy wymiany. Nie zostanie zastąpiony w przypadku jego utraty, kradzieży lub ożycia bez zgody użytkownika i można go wykorzystać tylko raz. Okres ważności wygasa po 12 miesiącach od daty zakupu. Obowiązują wszystkie warunki, patrz sonyentertainmentnetwork.com/legal. Sprzedawca detaliczny działa jako agent w imieniu Sony Network Entertainment Europe Limited.

3 innych produktów w tej samej kategorii: