Subskrypcja PlayStation Plus na 3 miesiące Zobacz większe

Subskrypcja PlayStation Plus na 3 miesiące

Natychmiastowa wysyłka kodu na e-mail po płatności DotPay

100,00 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Więcej informacji

Subskrypcja konta PlayStation Plus na 3 miesiące.

INSTRUKCJA REALIZACJI

  • Przejdź do sklepu PlayStation Store lub do sklepu internetowego.
  • Wpisz się do konta Sony Entertainment Network lub (wcześniej było to konto PlayStation@Network). Jeśli nie masz jeszcze konta, utwórz je pod adresem eu.playstation.com/registration.
  • Wybierz opcję "Realizacja kodów" ( na PS Vita najpierw naciśnij ikonę Opcje u dołu ekranu).
  • Wprowadź 12-cyfrowy kod kuponu i wybierz pozycję " Kontynuuj"
  • wykonaj instrukcje wyświetlane na ekranie, aby zrealizować kupon z kodem.

* W kuponach z kodami rozróżniana jest wielkość liter i należy wprowadzać je dokładnie w takiej postaci w jakiej są widoczne.

* Niniejszy kupon z kodem został wydany przez Sony Network Entertainment Europe Limited.

* Kod kuponu należy wprowadzić do 90 dni od daty zakupu.

* Obowiązują wszystkie warunki, patrz sonyentertainmentnetwork.com/legal

 

Dołącz do PlayStation Plus, aby znaleźć się w najlepszym miejscu dla graczy.

  • Kolekcja gier dostępna od zaraz: W czasie trwania subskrypcji co miesiąc otrzymasz najwyżej oceniane** gry na PS4, PS3 i PS Vita.
  • Rozrywka wieloosobowa online na PS4: Graj ze znajomymi i zanurz się świat elektryzującej rozrywki wieloosobowej na PS4.
  • Zniżki na których zaoszczędzisz: Skorzystaj z mnóstwa wspaniałych okazji przy pobieraniu gier i dodatków ze sklepu PlayStation Store
  • Dysk internetowy: Twórz kopie zapasowe zapisanych stanów gier, by móc kontynuować rozrywkę - możesz to zrobić będąc u znajomych, na ich PS4 lub PS3.
  • Jedna subskrypcja: Ciesz się wszystkimi wspaniałymi korzyściami związanymi z usługą PlayStation Plus na PS4, PS3, oraz PS Vita - wszystko w ramach jednej subskrypcji.

** Za najwyżej oceniane uważa się gry, które uzyskały ocenę powyżej 70 w serwisie Metacritic.

Niniejszy kupon z kodem został wydany przez Sony Network Entertainment Europe Limited i jest do wykorzystania u wydawcy wyłącznie przez użytkowników,posiadają zarejestrowane w Polsce konto główne Sony Entertainment Network (SEN). Użytkownicy muszą mieć ukończone 7 lat oraz w przypadki nie ukończenia 18 lat wymagana jest zgoda rodziców. Konta SEN podlegają Warunkom świadczenia usług / Umowie użytkowania SEN. Dostęp do zawartości/Usług PlayStation Plus różnią się w zależności od wieku subskrybenta. Cechy niektórych gier mogą zostać wycofane z odpowiednim wyprzedzeniem - eu.playstation.com/gamesservers. Dostępność usług nie jest zapewniona. Jeśli nie chcesz zaakceptować niniejszych warunków, nie kupuj niniejszego kuponu z kodem. Twój abonament zostanie automatycznie wznowiony pod koniec okresu ważności abonamentu zgodnie z warunkami świadczenia usług/Umową użytkowania SEN. W przypadku posiadania konta podrzędnego należy uzyskać zgodę posiadacza konta głównego przed realizacją niniejszego kuponu z kodem. Wymagane jest posiadanie PlayStation 3, PSP ( PlayStation Portable ), PlayStation Vita, system PlayStation 4 lub innego zgodnego Systemu Sony oraz stałego połączenia z Internetem, połączenia internetowego Wi-Fi lub 3G (w zależności od systemu Sony). Użytkownik ponosi wszelkie opłaty związane z dostępem do Internetu. Niniejszy kupon z kodem nie jest wymieniany na gotówkę i nie podlega odsprzedaży ani innej formy wymiany. Nie zostanie zastąpiony w przypadku jego utraty, kradzieży lub ożycia bez zgody użytkownika i można go wykorzystać tylko raz. Okres ważności wygasa po 12 miesiącach od daty zakupu. Obowiązują wszystkie warunki, patrz sonyentertainmentnetwork.com/legal. Sprzedawca detaliczny działa jako agent w imieniu Sony Network Entertainment Europe Limited.

3 innych produktów w tej samej kategorii: