Usługa Spotify Premium 6 miesięcy Zobacz większe

Usługa Spotify Premium 6 miesięcy

Natychmiastowa wysyłka kodu na e-mail po płatności DotPay

120,00 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Więcej informacji

Usługa Spotify Premium na 6 miesięcy o wartości 120 zł

Celem skorzystania z usługi wejdź na stronę

www.spotify.com/redeem

Korzystanie z niniejszej karty oraz kodu PIN oznacza zgodę na poniższe postanowienia:

  1. Niniejsza karta oraz kod PIN mogą zostać wykorzystane tylko w Polsce, nie mogą zostać wymienione na gotówkę, zwrócone lub odsprzedane ( z wyjątkiem sytuacji w której wymaga tego prawo ).
  2. W celu realizacji kodu PIN musisz zarejestrować się jako użytkownik Serwisu Spotify oraz mieć ukończone co najmniej 18 lat lub ukończone 13 lat i posiadać zgodę rodzica lub opiekuna prawnego.
  3. Karta i kod PIN mogą zostać przeznaczone na wybór Usług Spotify Premium lub Usług Spotify Unlimited na www.spotify.com/redeem lub w przypadku, gdy już jesteś użytkownikiem Sporify, na wybór jednej z usług na Twoim koncie w Serwicie Spotify.
  4. Wartość karty określa rodzaj usługi dostępnej po zarejestrowaniu kodu PIN i) 20 PLN - 1 miesiąc Usługi Spotify Premium lub 2 miesiące Usługi Spotify Unlimited ii) 60 PLN - 3 miesiące Usługi Spotify Premium lub 6 miesięcy Usługi Spotify Unlimited iii) 120 PLN - 6 miesięcy Usługi Spotify Premium lub 12 miesięcy Usługi Spotify Unlimited
  5. Kod PIN należy wykorzystać w ciągu 3 miesięcy od daty zakupu karty.
  6. Korzystanie z Serwisu Spotifi jest regulowane przez wszelkie odpowiednie Warunki i Zasady Korzystania z Serwisu Spotify, które musisz zaakceptować, aby zrealizować kod PIN i korzystać z Serwisu Spotify, zobacz www.spotify.com.
  7. Skorzystanie z kodu PIN powoduje wykorzystanie całości środków pieniężnych z karty. Wykorzystanie części środków pieniężnych z karty nie jest dozwolone a niewykorzystane środki pieniężne nie są zwracane.
  8. Niniejsza karta kod PIN oraz Serwis Spotify są udostępniane przez Spotify Poland Sp. z o.o., spółkę prawa polskiego z siedzibą w Warszawie, przy Pl. Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa, Polska wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla M.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000407957

2 innych produktów w tej samej kategorii: